W dniu 23.11.2017 dla grupy uczniów zaangażowanych w realizację projektu „Przyszły przedsiębiorca z Gminy Lisia Góra” zostały zorganizowane zajęcia z panią Dominiką Czyszczoń – informatykiem.

Na przeprowadzonych zajęciach uczniowie poznali aplikację Mahara, którą wykorzystają do tworzenia swoich e-protfolio. Praca z nową aplikacją pozwoliła uczestnikom poznać nowe narzędzia komunikacji społecznościowej oraz przećwiczyć tworzenie dzienników, planów oraz elementów e-portfolio.

Uczniowie z wielkim zaangażowaniem poznawali tajniki nowej aplikacji, a szczególnie spore emocje wywołało zakładanie grup i zarządzanie nimi.

Teraz przed uczestnikami wyzwanie, aby zdobytą wiedzę usystematyzować i wykorzystać do napisania e-portfolio, które weźmie udział w rywalizacji konkursowej.

Copyright © 2017 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.