Prezenty , prezenty kto ich nie lubi zwłaszcza jak przynosi je św. Mikołaj? Naszą szkołę też odwiedził  św. Mikołaj pewnie dlatego, że dzieci w niej grzeczne, grzeczny dyrektor i nauczyciele. Św. Mikołaj chodził po szkole już od samego rana. Odwiedził zarówno te starsze dzieci z gimnazjum, klas IV-VI jak i młodsze z klas I-III. Mikołajowi towarzyszyły dwa anioły i diabeł. Ktoś zapytał dlaczego diabeł? To proste - ku przestrodze tych, którzy nie zawsze są grzeczni. Dostać prezent czasami nie było łatwo bo św. Mikołaj zadawał różne pytania, zadania. Litość, a przede wszystkim miłość do dzieci św. Mikołaja brała jednak górę i wszyscy uczniowie naszej szkoły zostali obdarowani prezentami. Św. Mikołaj już opuścił nasza szkołę, ale jest nadzieja, ze wróci na następny rok.

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.