Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

W poniedziałek 11.12.2017r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy I na czytelników  Biblioteki Szkolnej. Gościem uroczystości  był pan dyrektor Zbigniew Kuta, który w swoim przemówieniu zachęcał wszystkich zebranych do czytania książek. Akt pasowania poprzedzony był inscenizacją przygotowaną przez starszych koleżanki i kolegów. Przedstawienie miedzy innymi sprawdzało wiedzę pierwszoklasistów na temat najbardziej znanych bajek i baśni. Pierwszaki bardzo dobrze poradzili sobie z zadawanymi pytaniami. Słowa ślubowania odczytała Karolina Garncarz, a dyrektor wręczył okolicznościowe dyplomy. Po części oficjalnej nadszedł  długo oczekiwany moment wypożyczania książek ze Szkolnej Biblioteki. W tym momencie radość nowych czytelników była największa, z czego bardzo się cieszą jej opiekunowie i mają nadzieję, że zapał do czytania książek z wiekiem nie minie tylko przybierze na sile.

 

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich jej użytkowników codziennie!!!

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.