W dniu 26.01.2018r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pt. „Brzechwa dzieciom”. Organizatorami konkursu byli nauczyciele bibliotekarze pani Marzena Cichoń i pan Ryszard Jachym. Konkurs był przeznaczony dla uczniów klas I-III. Uczestnicy konkursu byli oceniani za:

- dobór tekstu i jego pamięciowe opanowanie,

- interpretację tekstu(tempo, intonacja, dykcja),

- ogólne wrażenie artystyczne(strój, rekwizyty, gesty)

Jury miało trudności z wyborem najlepszych recytatorów ponieważ wszyscy uczniowie bardzo dobrze się przygotowali zarówno pod względem recytacji jak i aranżacji wykonywanych utworów. Po burzliwej naradzie udało się jednak wyłonić najlepszych.                                                                                                      I miejsce zajęła Emilia Tryba z klasy II, II miejsce ex aequo Martyna Pinas z kl. II i Weronika Mucha z klasy III, III miejsce ex aequo Martyna Kubek z kl. II i Jonatan Tokarz z kl. II. Nagrodzonym serdecznie gratulujemy. Wszystkim biorącym udział w konkursie recytatorskim pt. . „ Brzechwa dzieciom” dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach organizowanych przez szkolną bibliotekę. Tematyka i terminy następnych konkursów będą ogłaszane zarówno na tablicy ściennej jak i elektronicznie.

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.