Walentynki to święto długo wyczekiwane przez wszystkich zakochanych jak również tych, którzy mają dużo przyjaciół i o swojej przyjaźni chcieliby przypomnieć choćby formie kolorowej kartki. Walentynkową atmosferę dużo wcześniej przed dniem 14 lutego czuło się na świetlicy szkolnej. Prawie wszyscy uczniowie z klas młodszych wykonali choćby jedną walentynkę. Byli i tacy, którzy wykonali ich wiele. Bardzo cieszy fakt, że znaleźli się uczniowie, którzy nie zapomnieli o tych najbardziej nieśmiałych uczniach, którzy może nie spodziewali się walentynki, a jednak ją dostali. Panie z świetlicy szkolnej Pani Madzia i Pani Paulina razem ze swoimi podopiecznymi wykonali piękną skrzynkę walentynkową, do której wszyscy zaineresowani mogli wrzucać przygotowane walentynki. Listonoszami poczty walentynkowej były dziewczynki z klasy VI Wiktoria Panek, Paulina Potępa, Weronika Starzyk. Oprawą fotograficzną zajęli się Kamil Pinas, Mateusz Kajpust.

Zachęcamy w przyszłości do wzięcia udziału w tej szkolnej , uroczej zabawie nawet tych, którzy twierdzą, że nie mieli czasu na zrobienie kartki walentynkowej. Bo zgodnie z tym co pisał ks. Jan Twardowski "Jeżeli kochasz, czas zawsze odnajdziesz, nie mając nawet ani jednej chwili" nie może to być więc wymówka.