Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Dnia 29 maja uczniowie klas I - III udali się na zaproszenie Radia RDN na „Odlotowy Dzień Dziecka”. Dla dzieciaków przygotowano wiele atrakcji, z których mogli do woli korzystać. A że Dzień Dziecka blisko – część kosztów wynajmu autokaru zasponsorował Dyrektor Szkoły, za co serdecznie dziękujemy.

Zaczęliśmy od zwiedzania studia emisyjnego, mogliśmy zapytać reporterów o ich pracę, a następnie zaprezentować się „na żywo” na antenie radiowej i pozdrowić radiosłuchaczy.

Na radiowym podwórku czekały na nas kolejne atrakcje: fotobudka, bańki mydlane, balonowy zawrót głowy i dmuchańce. Nieco poważniejsze były np. symulator lotów czy też nauka pierwszej pomocy. Zainteresowane dzieci zostały przeszkolone w radzeniu sobie w sytuacjach zagrożenia życia, co zostało potwierdzone odpowiednim dyplomem. Chętni brali udział w konkursach prowadzonych przez policjantów i wygrywali wspaniałe nagrody.

Na koniec na wszystkich czekał słodki poczęstunek.

Wróciliśmy zmęczeni, ale bardzo zadowoleni. Chętnie wybierzemy się w kolejnym roku, jeżeli tylko RDN Małopolska zaprosi znów do siebie dzieciaki.

Aldona Jachym

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.