Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Ślubowanie i pasowanie na ucznia to bardzo ważna uroczystość w szkolnym kalendarzu. Tradycyjnie dzieci prezentują swoje umiejętności w przygotowanym wcześniej programie artystycznym. Następne składają przysięgę na flagę Polski i uczestniczą w ceremonii pasowania ołówkiem przez Dyrektora Szkoły, po której już oficjalnie zostają przyjęte w poczet uczniów szkoły.

To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole dnia 22 października 2018 r. Zanim pierwszaki zostały przyjęte do grona uczniów musiały wykazać się umiejętnościami śpiewu, recytacji, pokazać jak kochają Ojczyznę. Za wykonanie zadań otrzymywały dary, które posłużyły jako zapłata dla Dobrej Wróżki. Występy dzieci spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem. Mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Po części oficjalnej dzieci zostały zaproszone na słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców.

Drodzy Pierwszoklasiści! Życzymy Wam wielu sukcesów w nauce i powodów do radości!

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.