Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

W dniu 17 grudnia 2018r. finaliści chemicznego konkursu szkolnego z trzech szkół gminy Lisia Góra : Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Brniu, Szkoły Podstawowej im. św. Kingi w Łukowej oraz Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach, zmierzyli się z zadaniami z zakresu tematyki chemicznej.

Etap międzyszkolny konkursu chemicznego „Magia Chemii” odbył się w Szkole Podstawowej w Starych Żukowicach, gdzie uczniowie oprócz sprawdzenia swej wiedzy teoretycznej, obejrzeli pokaz chemicznych doświadczeń oraz samodzielnie dokonali analizy jakościowej trzech produktów : agaru, żelatyny oraz drożdży instant.

 

Zwycięzcami konkursu zostali następujący uczniowie:

miejsce I : Jakub Wanat (Szkoła Podstawowa im. św. Kingi w Łukowej)

miejsce II :Patryk Tomala (Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach)

miejsce III : Julia Świątek (Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brniu)

Organizatorem konkursu był Dyrektor Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach pan Zbigniew Kuta , a o stroną merytoryczno-dydaktyczną konkursu zadbała pani Grażyna Armatys – nauczyciel chemii.

Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY zaangażowania i pięknej postawy przyjacielskiej rywalizacji, w której sprawdzili swoją wiedzę i umiejętności chemiczne.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.