Nasza szkoła jak co roku ogłosiła w okresie przedświątecznym konkurs plastyczny na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową. W tym roku miała to być ozdoba jadalna. Celem konkursu było nawiązanie do tradycji Świąt Bożego Narodzenia, jak również rozwijanie wśród dzieci twórczych zainteresowań, wyobraźni i fantazji. Uczestnicy wykonali m.in. bombki, aniołki, choinki, łańcuchy, czy domki piernikowe. Dla jury wybranie tych najpiękniejszych było nie lada wyzwaniem, gdyż wszystkie ozdoby okazały się oryginalne, piękne, estetyczne i bardzo pomysłowe.

Podsumowanie konkursu odbyło się 21 grudnia br. po akademii bożonarodzeniowej. Za wykonanie świątecznych ozdób laureaci otrzymali nagrody i dyplomy.

Wszystkim, którzy brali udział w konkursie dziękujemy, a wyróżnionym gratulujemy. Rodzicom także należą się podziękowania za wielkie zaangażowanie i poświęcony czas.

Wyniki konkursu:

Kategoria klasy 1-3

1 miejsca – Julia Karnia kl.1

2 miejsce - Aleksandra Kozioł kl.2

3 miejsce - Monika Sowa kl. 1

Wyróżnienia: Karolina Kuta kl.1

Kacper Pytel kl. 1

Kategoria klasy 4-6

1 miejsce - Karol Starzec – kl. 4

2 miejsce – Amelia Kumórek – kl. 5

3 miejsce – Karol Żurowski

Wyróżnienia:

Marcin Sowa – kl. 4

Martyna Cygan – kl. 4

Mikołaj Cygan – kl. 6

Kategoria klasy 7-8 i kl. 3 gimnazjum

1 miejsce – Michał Kukla – kl. 7

2 miejsce - Patryk Tomala – kl. 7

3 miejsce - Wiktoria Panek – kl. 7

Wyróżnienie : Kamil Cygan kl.7

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.