Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Dzień Babci i Dziadzia na stałe wpisał się w kalendarz uroczystości naszej szkoły. W dniu 12 stycznia 2019 roku odbyło się u nas spotkanie z tej wyjątkowej okazji. Dzieci z klas I-III pod kierunkiem swoich wychowawców przygotowały piękną uroczystość, na którą zostali zaproszeni Bacie i Dziadziowie oraz zaprzyjaźnieni Seniorzy.

 

Na wstępie Pan Dyrektor przywitał wszystkich gości ciepłymi słowami oraz w imieniu swoim i pracowników szkoły złożył Seniorom serdeczne życzenia. W świątecznie udekorowanej sali dzieci przedstawiły program artystyczny. Było to uwielbienie Pana Jezusa, wzruszające piosenki okolicznościowe, inscenizacje, a także pokazy taneczne. W trakcie uroczystości Seniorzy mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Po pysznym obiedzie i słodkim poczęstunku, rozpoczęła się zabawa karnawałowa, która trwała do późnych godzin wieczornych. Uroczystość była okazją do wspólnego spędzenia czasu, rozmów, dzielenia się wrażeniami, a przede wszystkim umocnienia więzi rodzinnych i bliższego poznania się.

Serdeczne podziękowania składamy rodzicom, którzy pomogli w przyjęciu, a także upiekli ciasta dla dzieci.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków jak w tym dniu.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.