Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

W dniach od 26 listopada 2018 roku do 2 stycznia 2019 roku została przeprowadzona w naszej szkole akcja „Góra Grosza”.

Jest to akcja ogólnopolska, w której biorą udział szkoły oraz przedszkola z całej Polski, a jej organizatorem jest Towarzystwo „Nasz Dom”. Celem tak szczytnej idei jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci. Fundusze zebrane dzięki Górze Grosza pozwolą na doposażenie domów dziecka, rodzin zastępczych. „Góra Grosza” to zakup rzeczy codziennego użytku czy przedmiotów dla dzieci. To wsparcie w remontach, pomoc specjalistyczna dla dzieci i ich rodzin.

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zbiórce. Wszystkim uczniom klasy 6 oraz dziewczętom z klasy 7 za liczenie i pakowanie monet.

Szczególne podziękowania składamy Pani Aldonie Jachym oraz uczniom klasy I A za zaangażowanie w zbiórkę i pomoc w liczeniu monet. To właśnie najmłodsi uczniowie naszej szkoły zebrali, aż 253,55 zł, co stanowi ponad połowę zebranej kwoty.

Samorząd Uczniowski

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.