Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Uczniowie klasy V, VI, VII i VIII Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach wzięli udział w ogólnopolskim konkursie o tematyce ekologicznej organizowanym przez Branżową Organizację Odzysku Opakowań S.A. w Tarnowie.

Branżowa Organizacja Odzysku Opakowań S.A. w Tarnowie, bazując na długoletnim doświadczeniu w zakresie promowania ekologicznych postaw, podjęła inicjatywę włączenia dzieci i młodzieży w proces kreowania właściwego postępowania wobec otaczającego środowiska. Celem konkursu było uświadomienie jakie znaczenia dla środowiska ma segregacja odpadów i recykling.

Konkurs pt: „Najpiękniejsza recyklingowa ozdoba choinkowa” polegał na stworzeniu ozdoby choinkowej z materiałów przeznaczonych do recyklingu.

               

W konkursie wzięło udział 489 uczestników, nagrodzono 25 prac.

Zwycięzcą i posiadaczką wyróżnienia jest uczennica naszej szkoły – Szegda Paulina.

Za piękne praca każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodką niespodziankę.

Gratulujemy!

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.