Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Noc z 15/16 listopada 2019 r. dla uczniów kl. VII i VIII była pełna atrakcji i wrażeń. Zaplanowanych przyjemności i niespodzianek było tak wiele, że na sen zabrakło… czasu.

          O godzinie 1900 postaraliśmy się o wygodne miejsce, aby omówić przebieg nadchodzącej nocy. Świetnie do tego nadawała się świetlica szkolna i miękkie materace. Po przygotowaniu miejsca do odpoczynku i leżakowania pomyśleliśmy o smacznym jedzeniu. Podzieleni na kilka grup zamówiliśmy pizze. Z wieloma dodatkami były naprawdę wyśmienite!

          Po posiłku przyszedł czas na seanse filmowe z dreszczykiem, podchody z latarkami, mecz piłki nożnej i siatkówki, dyskotekę, pieczenie kiełbasek przy ognisku… i sprzątanie.

          Pełni wrażeń i w dobrych humorach w godzinach porannych wróciliśmy do domów. A szczególne podziękowania ślemy do p. Joanny Hałgas i p. Ryszarda Jachyma, bez których ta noc nie byłaby tak wyjątkowa!  

 

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.