Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Świąteczny konkurs plastyczny na najładniejszego anioła świątecznego został rozstrzygnięty. Wszystkim uczestnikom gratulujemy pomysłów oraz zaangażowania. Celem konkursu było rozwijanie wyobraźni plastycznej i przestrzennej, podtrzymywanie i pielęgnowanie tradycji związanych ze świętami. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie pracy w formie przestrzennej z wykorzystaniem różnych materiałów.

 

 

Wszystkie prace były jedyne w swoim rodzaju i przysporzyły dużego kłopotu jurorom z wytypowaniem zwycięzców. Ostatecznie przyznano następujące nagrody, które zostały wręczonelaureatom 20 grudnia 2019r. po Jasełkach:

Kategoria 1 : klasy 1-3

I miejsce: Kacper Witek

II miejsce: Milena Witek

III miejsce: Aleksandra Nalepa

Wyróżnienia:

Jakub Tryba

Monika Sowa

Julia Karnia

Emilia Grzelak

Kategoria 2: Klasy: 4-8

I miejsce: Paulina Szegda

II miejce: Patryk i Aleksandra Sygnator

III miejcse Anna i Martyna Cygan

Wyróżnienia:

Emilia Tryba

Julia Zubrzycka

Amelia Grzelak

Patryk Potępa

Gratulujemy zwycięzcom!!!

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.