Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Dnia 8 czerwca uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej wraz z opiekunami udali się do Tarnowa, aby w Centrum Zabaw Dziecięcych „Figle Migle” świętować niedawny Dzień Dziecka.

 

W pięknym Centrum Zabaw Dziecięcych mogliśmy korzystać z szeregu różnych atrakcji od zabawy na wewnętrznym placu zabaw, wyposażonym między innymi w uwielbiany przez wszystkie dzieci suchy basen z kulkami oraz zjeżdżalniami, torami przeszkód, karuzelą itp., aż po zabawy klockami czy też interaktywną podłogą Fun Floor. Na koniec rozegraliśmy mini turniej w piłkarzyki i zostaliśmy obdarowani skręcanymi specjalnie dla nas balonami. Aż żal było wyjeżdżać… Obiecaliśmy, że jesienią wrócimy w to miejsce, aby naładować się znowu pozytywną energią.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.