"Życie składa się z przywitań i pożegnań"
/Wiktor Hugo/

I oto kolejny rok szkolny przeszedł do historii… Nostalgia i radość mieszały się tuż przed wakacyjnym wypoczynkiem podczas uroczystej akademii przygotowanej przez uczniów naszej szkoły.

Były to szczególne chwile głównie dla trzecioklasistów. Po trzech latach nadszedł czas rozstania z Gimnazjum, z którym łączy ich tyle pięknych wspomnień. Zawiązały się tu wspaniałe przyjaźnie, miały miejsca wydarzenia, które pozostaną w pamięci na zawsze.

Na uroczystość złożyła się część artystyczna przygotowana w konwencji humorystycznej przez uczniów klas drugich i trzecich wraz z wychowawczyniami. Uczniowie klas trzecich najpierw zaprezentowali kabaret,  a następnie złożyli podziękowania Dyrektorowi i całemu Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie, a także za życzliwość i wyrozumiałość. W dalszej części drugoklasiści żegnali trzecioklasistów, także z przymrużeniem oka.

Najlepsi zostali oczywiście wyróżnieni i nagrodzeni.

Zakończenie bez wątpienia będzie kolejnym miłym wspomnieniem wyniesionym z Gimnazjum. Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia  w realizowaniu swoich życiowych planów i celów,  a także tego, by lata spędzone w szkołach ponadgimnazjalnych okazały się równie piękne i niezapomniane…

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.