Minął kolejny rok szkolny. Uczniowie Szkoły Podstawowej zakończyli go uroczyście i nietypowo.

Już na początku akademii słowa pożegnania do absolwentów szkoły skierowali piątoklasiści, wręczając swoim starszym kolegom i koleżankom pamiątkowe upominki. Później nadszedł  czas na nagrody.

W tym roku odbierali je nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele. Wszystko to odbyło się na specjalnie przygotowanej Szkolnej Gali Wręczenia Oskarów. O wyborze laureatów zadecydowała Szanowna Kapituła, w skład której wchodzili uczniowie klasy VI. Nie brakowało podziękowań, dedykacji i najlepszych życzeń dla tych, dzięki którym miniony rok szkolny upłynął w miłej, przyjaznej atmosferze.

Gdy świadectwa i nagrody zostały rozdane, głośno zabrzmiał ostatni dzwonek, obwieszczając wszystkim zakończenie roku szkolnego 2015/2016.