Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

23 czerwca zakończyliśmy kolejny, a w przypadku klas trzecich ostatni, rok szkolny w Zespole Szkół w Starych Żukowicach. Uroczyste zakończenie roku klas III rozpoczęło się o godz. 9.30 i choć była to ostatnia „lekcja” absolwenci pożegnali się ze szkołą na wesoło. Następnie odebrali z rąk dyrektora szkoły p. Zbigniewa Kuty świadectwa, a najlepsi uczniowie także nagrody i wyróżnienia.  Klasa II również przygotowała humorystyczną część artystyczną, aby w ten sposób pożegnać swoich starszych kolegów.

Po części artystycznej uczniowie złożyli podziękowania Dyrektorowi i całemu Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie, a także za życzliwość i wyrozumiałość.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia w realizowaniu swoich życiowych planów i celów, a także tego, by lata spędzone w szkołach ponadgimnazjalnych okazały się równie piękne i niezapomniane.

Czytaj więcej...

W okresie od 26 czerwca do 30 czerwca 2017 roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Starych Żukowicach doświadczyli  wakacyjnej  przygody, której opiekunkami i  przewodniczkami były  panie uczące w Zespole Szkół w Starych Żukowicach :  Magdalena Zemla, Kinga Miłoś i Grażyna Armatys. Nad całością czuwał  zaś dyrektor szkoły -  pan Zbigniew Kuta.

Czytaj więcej...

 

Wczesny wyjazd w dniu 16 maja br.  rozpoczął wyjątkowe siedem dni poza Województwem Małopolskim.

Pierwszym punktem na naszej trasie była Warszawa. Stolica przywitała nas sportowymi emocjami . PGE Narodowy, w każdym wydaniu jest niewątpliwie wart odwiedzenia. Nam udało się przejść i zobaczyć trasę piłkarską i wczuć się w emocje, jakie towarzyszą  rozgrywkom piłkarskim. Jedna z wielu ciekawostek, która została   nam w pamięci, to informacja o telebimach, których jest 4  w PGE Narodowym, a każdy z nich ma powierzchnię  średniej wielkości mieszkania tj. 54 m2.

Czytaj więcej...

13 czerwca społeczność szkolna i mieszkańcy Starych Żukowic świętowali Dzień Rodziny. Jak co roku przygotowano mnóstwo atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Spotkanie rozpoczęli najmłodsi uczniowie szkoły, którzy przygotowali dla swoich najbliższych bukiet najserdeczniejszych życzeń ozdobionych piosenką i upominkiem. Starsi zaprezentowali przedstawienie „Sen o wakacjach” , wprowadzając wszystkich w przyjemny, letni nastrój.

Czytaj więcej...

P107082929 maja odbył się konkurs matematyczny z okazji Dnia Matematyki. P1070840Brały w nim udział trzyosobowe zespoły reprezentujące wszystkie klasy gimnazjalne. Zadania konkursowe dotyczyły środków płatniczych, jako że organizatorzy za hasło przewodnie obrali twierdzenie, że "Pieniądze to nie wszystko".

Bezkonkurencyjną okazała się drużyna klasy II (w składzie Natalia Kolak, Grzegorz Kolak, Weronika Kozioł), która zdobyła prawie tyle samo punktów, co dwie pozostałe drużyny. Drugie miejsce zajęła klasa III, tylko o jeden punkt wyprzedzając klasę I, która walczyła bardzio dzielnie.

Zwycięzcom gratulujemy!