Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

W dniu 21 lutego 2017 r. chętni uczniowie kl. V szkoły podstawowej oraz kl. I gimnazjum naszego zespołu szkół pojechali autokarem na lodowisko przy ul. Wojska Polskiego w Tarnowie. Celem wyjazdu były nauka jazdy na łyżwach, doskonalenie tej techniki oraz integracja zespołów klasowych.

Szybko okazało się, że jazda na łyżwach to nie tylko świetna forma rozrywki, ale przede wszystkim intensywna aktywność ruchowa.

Wspaniałą atmosferę zabawy dopełniała muzyka płynąca z głośników w czasie korzystania z lodowiska.

Po dwóch godzinach jazdy na łyżwach trochę zmęczeni, ale uradowani uczestnicy wycieczki powrócili do swoich domów. Wyjazd pozwolił nam zrelaksować się i odprężyć, a także wzmocnić naszą kondycję fizyczną.

Organizatorami i opiekunami uczestników wyjazdu byli wychowawcy klas.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.