13 czerwca społeczność szkolna i mieszkańcy Starych Żukowic świętowali Dzień Rodziny. Jak co roku przygotowano mnóstwo atrakcji i każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Spotkanie rozpoczęli najmłodsi uczniowie szkoły, którzy przygotowali dla swoich najbliższych bukiet najserdeczniejszych życzeń ozdobionych piosenką i upominkiem. Starsi zaprezentowali przedstawienie „Sen o wakacjach” , wprowadzając wszystkich w przyjemny, letni nastrój.

Dzieci pochwaliły się również umiejętnościami tanecznymi zdobytymi na zajęciach prowadzonych przez pana Adriana Misia, a także  zręcznościowymi, wyćwiczonymi pod fachowym okiem  instruktora karate pana Krzysztofa Kolbusza.

Po występach zorganizowano zawody sportowe i wspólną, rodzinną zabawę, którą prowadzili animatorzy – pani Monika i pan Tomasz. Można było też pojeździć konno, poszaleć na dmuchanych zjeżdżalniach, wziąć udział w konkursach zręcznościowych na Mini Poligonie Strażackim oraz skorzystać z usług kosmetyczno- fryzjerskich.

Nie zabrakło też pysznych kiełbasek z grilla i  przeróżnych  słodkości.

Niedzielne popołudnie przebiegało w miłej, rodzinnej atmosferze. Zadbali o to organizatorzy, hojni sponsorzy, niezawodni rodzice i przyjaciele szkoły, na których zawsze można liczyć. Im wszystkim należą się serdeczne podziękowania.

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.