23 czerwca zakończyliśmy kolejny, a w przypadku klas trzecich ostatni, rok szkolny w Zespole Szkół w Starych Żukowicach. Uroczyste zakończenie roku klas III rozpoczęło się o godz. 9.30 i choć była to ostatnia „lekcja” absolwenci pożegnali się ze szkołą na wesoło. Następnie odebrali z rąk dyrektora szkoły p. Zbigniewa Kuty świadectwa, a najlepsi uczniowie także nagrody i wyróżnienia.  Klasa II również przygotowała humorystyczną część artystyczną, aby w ten sposób pożegnać swoich starszych kolegów.

Po części artystycznej uczniowie złożyli podziękowania Dyrektorowi i całemu Gronu Pedagogicznemu za trud włożony w ich nauczanie i wychowanie, a także za życzliwość i wyrozumiałość.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia w realizowaniu swoich życiowych planów i celów, a także tego, by lata spędzone w szkołach ponadgimnazjalnych okazały się równie piękne i niezapomniane.