Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Dnia 31 października br., w przeddzień Święta Wszystkich Świętych uczniowie klas I – III pracowali metodą projektu pod tytułem „Radośnie o Swiętych czyli HOLY WINS”

Całe przedsięwzięcie miało na celu radosne przeżywanie uroczystości Wszystkich Świętych, poznanie swoich patronów i zwrócenie na nich uwagi w dzisiejszym zabieganym świecie, w którym często nie mamy czasu na rozmyślanie o świętości.


Dzieci wysłuchały opowieści o tym, jak zostaje się świętym; poznały żywoty niektórych Świętych, opowiadały o swoich Patronach, a następnie rysowały ich wizerunki. Z tych przepięknych prac powstała wystawa na szkolnym korytarzu. Całe wydarzenie przepełnione było radosnymi piosenkami i pląsami. Projekt przygotowały i prowadziły panie Alicja Bator i Aldona Jachym.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.