Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

6 października 2017 r. uczniowie kl. I naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji sieci PSB Mrówka – „BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY”. Akcja zorganizowana była przy współpracy z Komendą Miejską Policji w Tarnowie.

Maskotka „Mrówka” spotkała się z uczniami naszej szkoły, aby uświadomić im jak ważne jest przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i właściwe zachowanie na drodze. W trakcie zajęć uczniowie poznali podstawowe zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię oraz poznali zasady bezpiecznego przewożenia dzieci w samochodach. Dzieci bardzo aktywnie uczestniczyli w zajęciach, odpowiadali na zadawane pytania i dzielili się swoim doświadczeniem.

Prezentem dla dzieci były kamizelki odblaskowe wręczone przez przedstawicieli policji uczestnikom spotkania. Obdarowani z radością zapewnili, że będą z korzystać zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym. 

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.