Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Dnia 21 czerwca br. miała miejsce szczególna uroczystośc dla klas I - III. Tego dnia klasa III szkoły podstawowej żegnała się ze swoimi młodszymi kolegami. W czasie uroczystej akademii przygotowanej pod kierunkiem wychowawczyni p. Aldony Jachym uczniowie klasy III przypomnieli swoje niełatwe początki w szkole, pożegnali się z uczącymi ich oraz przedstawili swoje plany na przyszłość.

 

Po części artystycznej przyszła pora na rozdanie nagród najlepszym uczniom klas I - III, wręczanie pamiątek zakupionych przez rodziców oraz uhonorowanie laureatów konkursów. Listy gratulacujne dostali rodzice wyróżnionych uczniów z klasy III, zaś ci rodzice, którzy w ramach trójek klasowych i nie tylko ściślej wspólpracowali z wychowawcami dostali imienne podziękowania.

Ostatnim punktem pożegnania z klasy III z wychowawczynią i nauczycielami uczącymi było wspólne spotkanie w klasie zorganizowane przez rodziców.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.