Do Góry

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
.

Na uroczyste zakończenia roku szkolnego, które miało miejsce 22 czerwca 2018 r., przybyli uczniowie, rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły. Zakończenie roku szkolnego 2017/2018 zostało połączone z uroczystym pożegnaniem klasy trzeciej gimnazjalnej.

Po Mszy Świętej wszyscy zebrali się na sali gimnastycznej. Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego, a następnie nadszedł czas na wręczenie nagród najlepszym uczniom, dyplomów i podziękowań dla tych, którzy wyróżnili się w zakończonym roku szkolnym w nauce i zachowaniu. Pan Dyrektor wręczył także listy gratulacyjne rodzicom uczniów wyróżniających się w nauce. Na zakończenie pierwszej części spotkania Pan Dyrektor słowa uznania skierował do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie. W swoim wystąpieniu podziękował wszystkim pracownikom za całoroczną pracę. Gratulował młodzieży wyników w nauce, a absolwentom wysokich wyników gimnazjalnych.

Po tych podziękowaniach przyszedł czas na pożegnania. Uczniowie klasy trzeciej gimnazjalnej pożegnali swoich nauczycieli dziękując im za pracę, pomoc, opiekę i wsparcie. Na zakończenie uroczystości uczniowie kończący szkołę przekazali na ręce Pana Dyrektora własnoręcznie wykonane tablo, które będzie nam przypominać absolwentów z roku 2017/2018. Również uczniowie klasy drugiej gimnazjalnej pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki. Pełny wrażeń i pozytywnych emocji ostatni dzień roku szkolnego 2017/2018 zakończyliśmy w miłej atmosferze i radośnie wkroczyliśmy w wakacyjny czas.

Copyright © 2020 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.