Już po raz dwunasty Małopolski Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnowie zaprosił uczniów klas pierwszych szkół podstawowych oraz przedszkolaków na festyn o tematyce bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Klasy Ia i Ib z naszej szkoły skorzystały z zaproszenia i w dniu 28 września 2018 roku udały się do hali TOSiR im. Shihana Wiesława Gwizda.

Podczas festynu można było spróbować masażu zewnętrznego ratującego życie, wziąć udział w różnorakich konkurencjach: jeździe na rowerze po torze przeszkód, wyścigach z czapką policyjną i lizakiem, składaniu znaków drogowych na czas oraz w teście wiedzowym na temat bezpieczeństwa na drodze.

We wszystkich konkurencjach nasi przedstawiciele brali czynny udział.

Na koniec przyszła pora na wręczenie pamiątkowych dyplomów i nagród oraz możliwość bardzo bliskiego zobaczenia strażackiego quada.

Po tych atrakcjach pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły.

Opiekę nad uczniami podczas festynu sprawowały panie Weronika Białas i Aldona Jachym oraz pan Ryszard Jachym.

Copyright © 2018 Zespół Szkół w Starych Żukowicach Rights Reserved.