W dniu 17 grudnia 2018 r. dzieciaki z klasy Ia miały niecodzienne zajęcia plastyczne, które poprowadzili dla nich uczniowie III Liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie. Wspólnie wykonywaliśmy ozdoby bożonarodzeniowe, a wcześniej usłyszeliśmy pogadankę na temat zwyczajów świątecznych w różnych krajach Europy i odpowiadaliśmy na pytania związane z tematyką zajęć.

Grupa „Starszych” w składzie: Angelika i Patrycja (polski, historia, wos), Jakub (biologia, chemia, matematyka patronacki), Sylwia i Gabrysia (biologia, chemia, j. angielski) oraz Krzysztof i Oskar (biologia, chemia, matematyka) w ramach realizowanego projektu z wiedzy o kulturze pokazali „Młodszym” kilka wzorów ozdób, które następnie z nimi wykonali. Wszyscy bardzo angażowali się w pracę, aby to ich ozdoby były najładniejsze.

Dziękujemy Młodzieży za poświęcony czas i pokazanie nowych wzorów ozdób, które udekorowały klasę w okresie bożonarodzeniowym.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.