W dniu 19 czerwca 2019 r. uczniowie klas IV - VIII oraz IIIG uroczystą akademią pożegnali kończący się rok szkolny. Szczególny rok szkolny, bo z naszego grona szkolnego ubywają aż dwie klasy.

Klasa VIII i klasa IIIG w zabawnym "Sądzie nieostatecznym" podziękowała wszystkim nauczycielom za trud włożony w ich edukację. Następnie klasa VII przedstawiła krótki program na pożegnanie starszych kolegów.

W swoim przemówieniu Pan Dyrektor życzył Absolwentom dostania się do wymarzonych szkół, a wszystkim bezpiecznego wypoczynku.

Następnie przyszedł czas na nagrody dla najlepszych uczniów i listy gratulacyjne dla Rodziców.

Po akademii przyszła pora na ostatnie w tym roku szkolnym spotkania z wychowawcami w klasach.

Copyright © 2019 Szkoła Podstawowa w Starych Żukowicach Rights Reserved.